Lorem quis bibendum auci Lorem gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursu. Ut enim ad minim veniam.

Follow me on instagram

© 2016 Your Business Name!

Blog

Furniture Design / Inspiration  / Nová kolekce designového nábytku
absynth-nahledovy

Nová kolekce designového nábytku

Pojdte se společně s námi naladit na naši novou kolekci. Těšit se můžete na nadčasové designové kousky od prověřeného evropského výrobce. Kouzelně barevně laděné jídelní židle, by určitě neměly chybět ve vašem moderním interiéru. Masivní dřevěný jídelní stůl je základem každé jídelny, kuchyně. Nadčasové pojetí sedacích souprav, které si můžete libovolně skládat a skládat podle vaší nálady, vás určitě přesvědčí o tom, že nemít žádný tento designový kousek ve vašem interiéru je naprostá chyba.

absynth-2

Individuální nábytek z kolekce designového nábytku D4L lze libovolně kombinovat vytvořit originální, neobvyklá řešení šitá na míru specifickému charakteru interiéru. Stylistická konvergence všech kolekcí a konzistence při výběru použitých materiálů umožňuje libovolně experimentovat při sestavování jednotlivých částí v celém rozsahu značky, což brání vzniklému riziku nesouladu či estetické disharmonii při konečném výsledku.

 

Tímto způsobem lze kombinovat jídelní stoly z kolekce LUXURY, jídelní židle nebo skříně z úžasné kolekce KALA, konferenční stolky z kolekce LOI BRAZILE, vše do sebe nádherně zapadá a vytváří jednotný, soudržný celek. Při výrobě nábytku vždy používáme složek té nejvyšší kvality. Snažíme se při výrobě nábytku  plně uspokojit očekávání našich zákazníků. Každý krok při tvorbě nábytku – od návrhu přes zpracování  výrobu až do konečného provedení, je pod dohledem a plně řízený, zaměstnanci dohlíží na každý detail výrobního procesu. Aby vznikaly jedinečné kolekce designového nábytku.

absynth-3

novinnky-slevy-furniture

Share
No Comments

Leave a Reply